Volné pracovní místo  MECHANIK obráběcích strojů | 1. směna | 13. a 14. plat

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–42 000 Kč / měsíc

Máte zkušenosti s montáží/údržbou strojů nebo Vás již nebaví Obsluha CNCéček a chtěli by jste se posunout jiným směrem? Využijte svoje dosavadní pracovní zkušenosti u nás při kompletaci, odladění a i případném servisu CNC obráběcích strojů. Hledáme Mechaniky obráběcích CNC strojů do naší rodinné společnosti, která sídlí nedaleko centra Brna. Pokud Vás nabídka zaujala a preferujete práci na 1. směnu, tak se nám neváhej ozvat!

Náplň práce:
  • kompletace našich vlastních CNC soustruhů v různých variacích, dle výběrů zákazníka
  • nahrávání řídícího systému do hotového CNC stroje
  • servis a opravy našich strojů u zákazníka nebo po převezení přímo u nás
  • vyjímečně zkušení pracovníci při instalaci strojů vyjíždí na externí pracoviště (většinou pouze v rámci ČR a SK)

Požadujeme

  • vyučení ideálně technického směru
  • zkušenosti ve strojírenství s obráběcími stroji na kov
  • znalost výkresové dokumentace
  • znalost řídícího systému Sinumeric - výhodou

Nabízíme

  • práce na 1. směnu
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu a důchodové pojištění
  • stravenky
  • zajištění pracovního oblečení včetně praní a další...

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku MECHANIK obráběcích strojů | 1. směna | 13. a 14. plat?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Kovařík z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MECHANIK obráběcích strojů | 1. směna | 13. a 14. plat

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.