Volné pracovní místo  Mechanik - okres Děčín

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta v severních Čechách hledá do svého týmu novou posilu na pozici Mechanik.

Náplň práce:
  • práce v autorizovaném servisu
  • práce s novými automobily
  • zpracování oprav dle zakázkových listů od servisního technika
  • komunikace s dalšími kolegy a nadřízenými.

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání technického směru (automechanik elektromechanik)
  • praxe min. 3 roky na obdobné pozici
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • uživatelská znalost práce na PC
  • chuť získávat nové znalosti učenlivý.

Nabízíme:
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • smlouva na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
  • zaměstnanecké benefity (stravenky příspěvky do penzijního pojištění pojištění odpovědnosti roční odměna za nemarodnost dovolená navíc)
  • velký prostor pro vlastní seberealizaci (kvalitní zaškolení)
  • pracovní doba ve všední dny
  • moderní pracovní prostředí.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář