Volné pracovní místo  Mechanik - seřizovač strojů - MZDA AŽ 30.000Kč

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Přední společnost v oblasti průmyslové automatizace rozšiřuje svůj tým o nové členy na pozici:

Mechanik - seřizovač

NÁPLŇ PRÁCE:
  • samostatně sestavuje a montuje stroje a zařízení dle výkresové dokumentace
  • samostatně seřizuje a oživuje stroje a zařízení dle předepsaných postupů
  • aktivně přispívá k naplnění zadání
  • pracuje v sídle společnosti i u zákazníka

POŽADUJEME:
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • práce s výkresovou dokumentací
  • orientace v pneumatický systémech a základní orientace v elektromechanice
  • základní znalost práce na obráběcích strojích

NABÍZÍME:
  • stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • přímý kontakt s technickými a technologickými novinkami
  • příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • profesní růst
  • vzdělávání v oboru
  • motivující finanční ohodnocení
  • rodinné benefity
  • mimofiremní aktivity

V případě zájmu zasílejte své CV na: použijte odpovědní formulář nebo volejte na použijte odpovědní formulář