Volné pracovní místo  Mechanik/strojní údržbář

Vzdělání Vyučení
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, společnost zabývající se kompletací a distribucí v oblasti tisku a datových nosičů, hledáme nového kolegu na pozici Mechanik/strojní údržbář.

Náplň práce:

  • Mechanické opravy strojních zařízení napříč výrobou
  • Instalace nových strojů a jejich technická příprava pro zahájení provozu
  • Průběžné udržování lisů v dobrém technickém stavu
  • Plnění operativních úkolů v provozu

Požadujeme:

  • Ukončené SOU/SŠ technického zaměření
  • Praxi ve strojní údržbě
  • Znalost obecné mechaniky a senzorů (pneumatika a hydraulika výhodou)
  • Samostatnost a technické myšlení

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci ve směnném provozu krátký/dlouhý týden (den 6-18 hod., noc 18-6 hod.), případně možnost práce jen na jednu směnu
  • Motivující mzdové ohodnocení a čtvrtletní odměny
  • Práci v úspěšné české firmě, která je ve svém oboru světovým lídrem
  • Odborné firemní vzdělávání včetně zácviku a adaptace
  • Dotované závodní stravování
  • Masáže přímo v areálu společnosti
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro členy rodiny a další benefity
  • Nástup je možný ihned
  • Místo výkonu práce Loděnice u Berouna, dopravu z Kladna zajišťujeme zdarma

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování