Volné pracovní místo  Mechanik údržby strojů do Německa

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Servis a údržba zařízení pro výrobu lepenky
Opravy na zařízeních (odstředivá pumpa, vývěva, kavitační pumpa, převodovky, atd.)
Zhotovení a montáž drobných ocelových konstrukcí, potrubních dílů dle předlohy
Lokalizace a odstranění vad v hydraulice a pneumatice
Příležitostné opravy vodní elektrárny
Dohled nad učni

Požadujeme

Požadujeme:
SŠ/VŠ v oboru mechanik strojních zařízení
Zkušenosti na obdobné pozici
Znalost hydrauliky a pneumatiky
Znalosti svařování (elektroda, MAG, WIG), není vyžadován certifikát
Základní znalosti frézování a soustružení
Základní znalosti MS Office (není podmínkou)
Zkušenosti s rozdílnými druhy pump (není podmínkou)

Osobnostní charakteristika:
Ochota učit se
Flexibilita, ochota pracovat přesčasy
Samostatnost, odolnost
Dobré znalosti němčiny
Ochota se na delší dobu přestěhovat (min 6 měsíců)

Nabízíme

Nabízíme:
Zázemí stabilní německé firmy s dlouholetou tradicí
Rodinné prostředí
Ze začátku služební byt k dispozici
Odpovídající platové ohodnocení
Možnost dlouhodobé spolupráce

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".