Volné pracovní místo  Mechanik zemědělských strojů

Lokalita Myslinka a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Do našeho týmu přijmeme kolegu na pozici mechanika pro pobočku Myslinka (Nýřany).

Popis pracovní pozice
  • servis a opravy zemědělský strojů v dílně i u zákazníků
  • příprava nových strojů k prodeji
  • záruční i pozáruční servis

Požadujeme

  • vyučení v oboru opravář zemědělských strojů, nebo automechanik
  • řidičské oprávnění B
  • zručnost, zájem o práci a chuť rozvíjet se ve svém oboru

Výhodou bude
  • znalost problematiky zemědělských strojů nebo jiných strojů
  • řidičské oprávnění T

Nabízíme

  • zajímavé osobní ohodnocení
  • prémie
  • příplatky za pohotovost
  • roční bonus
  • stravenky, nebo příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • mobilní telefon
  • flexibilní pracovní dobu, občerstvení na pracovišti