Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  MECHANIK,SPECIALISTA ÚDRŽBY s NJ, až 35.000 Kč

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Dokážete rozebrat stroj do posledního šroubku? Máte velké plus. Dokážete jej opět složit? Pak jste nadějným kandidátem. Pokud se chcete dále vzdělávat, denně pracovat s moderními principy údržby strojů a navíc se zdokonalovat v německém jazyce, neváhejte!

Mezinárodní strojírenská společnost se sídlem na Litovelsku hledá pro rozšíření technického úseku vhodného kandidáta/tku na pozici

MECHANIK – SPECIALISTA ÚDRŽBY s NJ (25.-35.000 Kč)

Náplň práce:

  • Preventivní a prediktivní údržba strojního zařízení
  • Kontrola převážně mechanických, ale i pneumatických a hydraulických komponent
  • Sestavení a optimalizace plánu údržby
  • Spolupráce se dalšími výrobními závody v zahraničí
  • Účast na mezinárodních projektech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe v oboru a manuální zručnost
  • Alespoň mírně pokročilá znalost němčiny s chutí nadále se rozvíjet
  • Schopnost ptát se po příčinách problémů
  • Práce na PC (MS Office)
  • Odpovědnost a odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Závodní stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stabilní zázemí a moderní technologie
  • Řada motivačních příspěvků ke mzdě

Lokalita pracoviště Litovelsko
Nástup dle domluvy

Jiná sdělení

V případě zájmu použíte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás