Volné pracovní místo  MECHATRONIK

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 45 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Popis pracovní nabídky

Hledáme zkušeného mechatronika pro naši výrobní společnost.

Co Vás čeká?
  • organizace a provádění zámečnických, mechanických, pneu a elektrických prací souvisejících s realizací – stavbou a servisem strojů
a zařízení
  • organizace a uvádění do provozu stroje a zařízení, testování v sídle společnosti, u externích dodavatelů a u klienta
  • řešení reklamací strojů a zařízení, identifikace závad, organizace a provádění servisu
  • zpětná vazba z montáže a uvádění do provozu pro oddělení konstrukce

Požadujeme

Co od Tebe očekáváme?
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
  • praxe v oblasti montáže strojních zařízení (jednoúčelových strojů a automatizovaných linek)
  • praxe v oblasti provádění drobných zámečnických prací
  • znalost čtení strojních výkresů a prohlížení 3D modelů
  • znalost strojírenských technologií
  • znalost čtení elektrických a pneumatických schémat výhodou
  • oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 § 6 nebo vyšší výhodou
  • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • pracovní a osobní flexibilitu, ochotu k občasnému výjezdu na místo realizace zakázky (tuzemsko i zahraničí)
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a týmovou spolupráci
  • zájem o osobní rozvoj v daném oboru

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
  • 25 dní dovolené
  • roční a jubilejní odměny
  • vánoční příspěvky
  • zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • služební auto a telefon i pro soukromé účely
  • stravenkový paušál, pružná pracovní doba
  • občerstvení na pracovišti
  • jazykové kurzy, odborná školení

Jiná sdělení

Česká firma s dobrým jménem u zahraničních klientů. Parta zapálených konstruktérů a projektantů, která pracuje na zakázkách z oblasti stavebnictví a strojírenství.

Máte zájem o nabídku MECHATRONIK?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Konečná z APROFES,s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MECHATRONIK

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.