Volné pracovní místo  MECHATRONIK

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Hledáte zajímavou a motivačně ohodnocenou práci v automotive? Máte zkušenosti v elektrotechnice? K tomu všemu máte praxi v oboru automatizace? V tom případě máme nabídku právě pro Vás! Pro našeho významného klienta sídlícího ve středních Čechách hledáme kvalitní uchazeče na pozici Mechatronik.

Náplň práce:
  • montáž nastavování měření oživování strojů
  • diagnostika oprava prvků částí uzlů obvodů strojů strojových systémů v mechatronických zpracováních a výrobně technologických uspořádáních
  • seřizování a nastavování stroje a jeho parametrů v závislosti na plánu výroby

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání technického směru
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost v používání měřidel
  • platná vyhláška č. 50

Nabízíme:
  • zajímavou práci ve společnosti se zahraniční účastí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • příspěvky na stravování
  • místo pracoviště okres Beroun

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce pomocí volby "odpovědět".
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).