Volné pracovní místo  Medical Representative - Oncology

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, originální farmaceutickou společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici: Medical Representative, Oncology

Náplň práce:
  • pravidelné návštěvy lékařů
  • poskytování odborných informací o přípravcích lékařům, rozvíjení a upevňování vztahů s nimi
  • organizace a účast na odborných seminářích
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání podmínkou - medicínské, farmaceutické nebo přírodovědné výhodou
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici v oblasti onkologie nebo nemocničních léků výhodou
  • znalost AJ slovem i písmem
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • pozitivní osobnost a obchodního ducha
  • samostatnost a zodpovědnost
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat
  • aktivní znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

  • zaměstnání v originální farmaceutické společnosti
  • práci s vysokou mírou samostatnosti
  • motivující platové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
  • propracovaný systém firemních školení pro další rozvoj
  • možnost profesního růstu
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • notebook
  • mobil
  • další firemní benefity

Nástup: možný ihned
Plat: motivující
Lokalita: regiony - Praha
  • Liberecký kraj
  • Středočeský kraj
  • Jihočeský kraj
  • Plzeňský kraj
  • Ústecký kraj
  • Karlovarský kraj

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".