Volné pracovní místo  Medicínský reprezentant

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro inovativní mezinárodní společnost, výhradního distributora speciálních zdravotních pomůcek, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Medicínský reprezentant“, pro region: Praha.

Náplň práce:
  • návštěvy zákazníků a klientů (nemocniční zařízení, specialisté, zdravotní střediska, atd.)
  • návštěvy u odběratelů (pacienti)
  • akviziční a prodejní činnost

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici (praxe v ošetřovatelství výhodou!!!)
  • zkušenosti z prodeje zdravotnického materiálu
  • profesionální přístup a vztah ke zdravotnictví
  • minimálně základní znalost AJ
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti, týmový hráč, trpělivost, vysoký stupeň empatie, odolnost vůči stresu, optimistická osobnost, ochota cestovat
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • atmosféra rodinné firmy
  • kvartální bonusy
  • osobní přístup
  • profesní růst
  • školení
  • mobilní telefon a notebook
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • týden dovolené navíc
  • stravné

Nástupní plat: cca. 30 - 50 tis. Kč

Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Do kolonky předmět uveďte název pozice.

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".