Volné pracovní místo  METROLOG

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 4-30-233595. Máš zkušenosti v oblasti kvality, znáš měřící přístroje a metody a alespoň základní úroveň AJ?<br/>Hledáme METROLOGA! <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> dohled nad dodržováním standardů kvality </li>
<li> zajištění měření výrobků dle kontrolního plánu</li>
<li> příprava a kontrola vstupního materiálu</li>
<li> práce s měřidly</li>
<li> správa příslušných dokumentů</li>
<li> kontrola aditiv</li>
<li> kontrola a uvolnění nastavovaných dávek</li>
<li> dodržování BOZP a PO</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání </li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou</li>
<li> zkušenosti v oblasti kvality min. 2 roky</li>
<li> znalost práce s měřícími přístroji (kalibr, mikroskop, břit, pinzeta, posuvka)</li>
<li> analytické myšlení</li>
</ul>

Nabízíme

Za Vaši práci Vám nabídneme: <ul>
<li>13. plat</li>
<li> pravidelné roční navýšení platu</li>
<li> stravenky v hodnotě 100 Kč</li>
<li> teambuildingové aktivity</li>
<li> navyšování dovolené podle počtu strávených let ve firmě</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.