Volné pracovní místo  MIKROBIOLOG

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro zahraniční výrobní společnost hledáme vhodné uchazeče na pozici Mikrobiolog:

Náplň práce:
  • MB kontrola výrobních prostor, zařízení, procesů
  • kontrola materiálu pro výrobu
  • kontrola sterility hotových produktů
  • vyhodnocování výsledků zkoušek, evidence vykonaných zkoušek
  • určování zdrojů kontaminace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (přírodní vědy, chemie, potravinářství....)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC
  • praxe v laboratoři min. 3 roky (mikrobiologie, farmacie, chemie, potravinářství)

Nabízíme

  • zázemí dynamicky se rozvíjející se společnosti s mezinárodní účastí
  • prostor pro ty, co chtějí něco dokázat
  • zajímavá práce v moderní laboratoři
  • příjemný pracovní kolektiv
  • 5 týdnů dovolené

Jiná sdělení

Pracoviště:Brno
Nástup: červen-září

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".