Volné pracovní místo Mísič těsta v pekárenské výrobě - SPCHÁ

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
kladensko
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Hledáme vhodného kandidáta na pozici v pekárenské a cukrárenské výrobě. Práce je vhodná pro absolventy.

Náplň práce:

  • obsluha mísících strojů a mixérů ve výrobně těsta

Požadujeme:

  • SOU v oboru pekař cukrář nebo kuchař
  • praxe není nutná – zaškolení zajištěno
  • bydliště v okrese Kladno

Nabízíme:

  • práci v zavedené společnosti na HPP
  • jednosměnný provoz (ranní směna)
  • plat odpovídající lokalitě a požadavkům + stabilizační odměny
  • závodní stravování

Oslovila Vás tato pozice? Zašlete nám Váš životopis na adresu:  poslat email

Jiná sdělení