Volné pracovní místo  Mistr montáže CNC strojů s NJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Zahraniční společnost působící v oblasti montáže měřících strojů a zařízení hledá kandidáta na pozici Mistr montáže CNC strojů<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za převzetí stroje do servisu</li>
<li> vedení týmu 10ti lidí </li>
<li> plánování, organizace a řízení montáže strojů a zařízení</li>
<li> zodpovědnost za včasné plnění výrobních zakázek v požadované kvalitě</li>
<li> motivace a podpora pracovníků, organizace práce, produktivita a využíváni kapacitních zdrojů </li>
<li> podpora procesu neustálého zlepšování práce</li>
<li> návrh a řešení technologických problémů, komunikace z oddělením Technologie v Německu</li>
<li> řešení problematiky kvality, návrhy nápravných a racionalizačních opatření</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ strojní nebo elektro</li>
<li> praxe v oboru montáže kovoobráběcích strojů, případně technologie</li>
<li> praxe ve vedení týmu </li>
<li> orientace v technické dokumentaci</li>
<li> Znalost NJ na komunikativní úrovni</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> velmi příjemné pracovní prostředí stabilní zahraniční firmy </li>
<li> smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> služební telefon </li>
<li> 13. plat + osobní bonus + výkonnostní bonus</li>
<li> 25 dnů dovolené</li>
<li> dynamicky se rozjívějící tým</li>
<li> jazykové kurzy </li>
<li> stravování přímo ve firmě</li>
<li> možnost dalšího profesního růstu</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".