Volné pracovní místo  MISTR OBRÁBĚNÍ (1 SMĚNA)

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Vést tým zhruba 30ti lidí v oblasti CNC obrábění (3 směnný provoz)
Řídit výrobu, spolupracovat s dalšími mistry, technology
Optimalizovat pracovní postupy
Spolupracovat při zavádění novinek do výrobky
Zavádět štíhlou výrobu
Kontrolovat bezpečnost práce

Požadujeme

Máte již zkušenosti s vedením lidí v oblasti obrábění? Do rostoucí úspěšné výrobní firmy hledáme vedoucího pro ca. 30 CNC obráběčů. Technické vzdělání je velkou výhodou, stejně jako základy NJ či AJ. Zajímavý plat a pružná pracovní doba!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou mzdu a jeden plat ročně navíc
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Měsíční bonusy za docházku
Příspěvek na životko a penzijko
Hrazené jazykové kurzy
Zajímavé akce pro zaměstnance
Místo výkonu práce: region Třebíč

Jiná sdělení

CHCETE VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE MI ŽIVOTOPIS A JÁ TO S VÁMI PROBERU!