Volné pracovní místo MISTR OBROBNY

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Česká Lípa Děčín Litoměřice
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

PRO NAŠEHO KLIENTA S NADSTANDARDNÍM PŘÍSTUPEM K ZAMSTNANCŮM HLEDÁME KANDIDÁTA NA POZICI MISTR OBROBNY.

Popis pozice:

Technický dozor po dobu realizace zakázky na obrobně průběžně identifikování omezení a navrhování opatření

Delegování práce jednotlivým podřízeným dle termínových požadavků

Sledování kvality a rychlosti odvedené práce a optimálního využívání nástrojového a strojního parku obrobny

Přebírání výkresové dokumentace do výroby od konstrukčního oddělení nanormování jednotlivých výkresů a sledování toku materiálu a výkresové dokumentace

Spolupráce s konstrukčním oddělením v oblasti volby technického řešení

Aktivní a pravidelná spolupráce s nákupním oddělením na naplňování vizí společnosti (vyhledávání dodavatelů jednání s dodavateli a návrhy alternativních dodavatelů nástrojů)

Kalkulace nákladů pro účely cenové nabídky dle dodané dokumentace

Tvorba a realizace objednávek v IS

Plánování kapacit obrobny

Požadujeme:

min. SŠ technického směru

předpoklady pro vedení lidí a dobré komunikační dovednosti

praxe ve vedení výrobního úseku ve strojírenském průmyslu

znalost technologie obrábění

řidičský průkaz B

Nabízíme:

možností seberealizace

dotovaná závodní stravování

benefity

mimofiremní akce

stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s orientací na mezinárodní spolupráci

kolektiv lidí zapálených pro jeden cíl

profesní růst

vzdělávání v oboru

moderní pracovní prostředí

mobilní telefon PC

bonusy

adekvátní finanční ohodnocení vzhledem k vykonávané pozici