Volné pracovní místo  Mistr pro dopravní stavby / se služebním autem

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Jsi nadšenec do staveb a chceš v tomto oboru i nadále profesně růst?
My rosteme, a proto hledáme kolegu, který bude vést svůj vlastní tým na stavbách, a který dovede zakázky do zdárného konce.
Pokud máš vystudovanou SŠ ve stavebnictví a chceš pracovat jako mistr (popř. i jako přípravář či technolog), tak se nám neváhej ozvat :)

Náplň práce:
  • řízení a organizace prací na stavbě
  • dohled nad plněním úkolů a dodržováním časového harmonogramu
  • kontrola dodržování bezpečnosti práce, technická kontrola
  • kontrola a vyhodnocování práce
  • motivování pracovníků
  • řízení dodávek materiálu a jeho zpracování
  • komunikace s objednateli

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ stavebního zaměření
  • praxe na pozici mistra / či i stavbyvedoucího
  • organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
  • znalost práce s PC
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • výhodné mzdové podmínky, motivační odměny v závislosti na dosažených výsledcích
  • po odpracování kalendářního roku 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • služební automobil
  • firemní mobil a rodinné tarify
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu povolání hrazené zaměstnavatelem
  • benefiční a věrnostní program (vysoké odměny při pracovních výročích, placené indispoziční volno, odměna za doporučení zaměstnance a další)
  • možnost regenerace ve firemním rekreačním zařízení
  • firemní akce a programy pro sport a regeneraci / multisport
  • lokalita: Havlíčkův Brod

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Mistr pro dopravní stavby / se služebním autem?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lenka Čechová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mistr pro dopravní stavby / se služebním autem

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.