Volné pracovní místo  MISTR SEŘIZOVAČ, AŽ 30 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Máte zkušenosti se seřizováním strojů? Jste ochotni vést malý tým seřizovačů? Chcete pracovat pro stabilní výrobní společnost? Potom pro Vás máme nabídku na pozici MISTR SEŘIZOVAČ.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> nastavování programů u vstřikolisovacích strojů</li>
<li> vedení týmu seřizovačů</li>
<li> seřizování a optimalizace vstřikolisovacích strojů </li>
</ul>
<br/>
<br/>Jedná se o třísměnný provoz od pondělí do pátku. <br/>
<br/>Lokalita práce: Mělnicko

Požadujeme

<ul>
<li> praxe v oboru a znalost problematiky vstřikování plastů </li>
<li> znalost obsluhy vstřikovacích strojů a údržby forem</li>
<li> ochota pracovat v třísměnném provozu</li>
<li> uživatelská znalost PC</li>
<li> pečlivost, spolehlivost, loajalita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> proplácení nákladů na dopravu</li>
<li> stravenky za každý odpracovaný den</li>
<li> multisport karta</li>
<li> možnost příspěvku na ubytování</li>
</ul>