Volné pracovní místo  MISTR STAVBY - ŠÉFMONTÉR, ref. č. IV-351

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti průmyslové energetiky, hledáme pro doplnění týmu vhodného uchazeče na pozici MISTR STAVBY - ŠÉFMONTÉR.

Společnost se zabývá realizacemi zejména inženýrské, dodavatelské, montážní a obchodní činnosti v oblasti průmyslové energetiky, chemického a potravinářského průmyslu v oblasti výstavby a rekonstrukcí tepelných zdrojů, výměníkových stanic, redukčních stanic parních a parních turbinových strojoven.

Náplň práce:

  • montážní činnost v oblasti výstavby a rekonstrukce tepelných zdrojů, výměníkových stanic, redukčních stanic a parních turbinových strojoven (potrubí, rozvody, teplovody apod.)
  • vedení týmu pracovníků (5 - 30) na menších i velkých stavbách
  • práce na zakázkách v rámci celé ČR
  • technická koordinace stavby
  • vedení stavebního deníku, kontrolní dny

Pracoviště: kraj Vysočina

Nástup: dohodou

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost s montáží v oblasti průmyslové energetiky
  • předchozí zkušenost na vedoucí pozici podmínkou
  • velmi dobrá znalost výkresové dokumentace
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • pracovitost, loajalita, spolehlivost

Nabízíme

  • stabilní práci na HPP
  • mobilní telefon, služební automobil, notebook
  • fixní mzda 15 - 25 tisíc dle zkušeností
  • osobní ohodnocení + % ze zakázek

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.