Volné pracovní místo  MISTR TRANSPORTU

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 12-13-242720. Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> řízení činností týmu vnitropodnikového transportu a přípravy materiálu </li>
<li> zajištění včasného dodání materiálu </li>
<li> řízení informačního a materiálového toku do externích skladů a z externích skladů do firmy</li>
<li> návrhy a realizace optimalizace procesů vnitropodnikového transportu a přípravy materiálu</li>
<li> rozvíjení klíčových parametrů výkonnosti oddělení </li>
<li> organizace směnnosti, vedení týmu</li>
<li> spolupráce s montáží, skladem a dalšími odděleními</li>
<li> dohled na dodržování BOZP, provádění preventivních a nápravných opatření</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ nebo SOU s maturitou</li>
<li> praxi v řízení týmu ve výrobní logistice </li>
<li> zkušenost s řídícím systémem skladového hospodářství </li>
<li> uživatelskou znalost práce na PC</li>
<li> platný průkaz na řízení VZV</li>
<li> schopnost vést tým 10-15 pracovníků ve 2 směnném provozu</li>
<li> komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
<li> motivující finanční ohodnocení</li>
<li> roční bonus</li>
<li> možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání</li>
<li> 20 dní dovolené + každý další rok za odpracovaný rok</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> možnost nástupu IHNED</li>
</ul>