Volné pracovní místo  MISTR ÚDRŽBY, Praha-západ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Máte zkušenosti v údržbě a domluvíte se anglicky? Hledáme kandidáty, kteří se domluví anglicky, kteří si věří a mají zkušenosti s vedením týmu. Chcete to zkusit? Pak nám zašlete svůj životopis na pozici MISTR ÚDRŽBY a staňte se součástí mezinárodní společnosti provozující skladový areál v lokalitě Praha-západ.<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> dohled nad pravidelnou údržbou strojů a zařízení</li>
<li> zpracovávání plánů a požadavků v oblasti údržby, oprav a revizí</li>
<li> plánování a organizace prohlídek strojů a instalací</li>
<li> vedení a motivace týmu</li>
<li> analýza havárií a kontrola servisních oprav</li>
<li> zavádění pracovních a technologických postupů</li>
<li> komunikace s dodavateli</li>
<li> správa skladu náhradních dílů</li>
</ul>
<br/>Nástup: ihned<br/>Lokalita: Praha-západ<br/>Pracovní doba: 4 dny práce po 10hodinách (střídá se v celém týdnu PO-NE, denní a noční)

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ technického směru (elektro nebo strojní)</li>
<li> zkušenosti na obdobné pozici minimálně 3 roky</li>
<li> angličtina na komunikativní úrovni podmínkou</li>
<li> znalost zákonů BOZP a jejich dodržování</li>
<li> čtení technické dokumentace, průmyslové automatizace</li>
<li> znalost elektroinstalací, min. vyhláška 50 §6</li>
<li> zkušenosti s vedením týmu</li>
<li> MS Office, CAD</li>
<li> znalost systému preventivních opatření</li>
<li> znalost chlazení VZT a MaR, znalost TSB a znalost EPS</li>
<li> manuální všestrannost a zručnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> týden dovolené navíc</li>
<li> příspěvek na penzijní a životní pojištění</li>
<li> možnost kariérního růstu</li>
<li> doprava zajištěna svozovými autobusy z Dejvic</li>
</ul>