Volné pracovní místo  Mistr ve výrobě (od 25.000 Kč) – práce v Prostějově!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Výrobní společnost v Prostějově hledá pro svůj tým pracovníka na pozici Mistr ve výrobě. Jste vůdčí typ s organizačním duchem? Znáte výrobní procesy a víte, jak to ve výrobě chodí? Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • hlavním úkolem Mistra je vedení a organizace výrobního týmu pracovníků
  • Mistr své pracovníky motivuje k nejlepším výsledkům a hodnotí jejich práci
  • podílí se na vzdělávacím programu pro své pracovníky, účastní se školení a jiných podobných aktivit
  • Mistr je také zodpovědný za dodržování pravidel BOZP a PO
  • dále pracuje s PC a tvoří potřebnou dokumentaci

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání nejlépe technického směru
  • určitě praxi ve výrobě
  • komunikační, vedoucí a organizační schopnosti jsou pro Vás velkou výhodou

Nabízíme

  • práci na pozici Mistra ve výrobní společnosti v Prostějově
  • dále také příjemné prostředí s přátelským kolektivem
  • za kvalitně odvedenou práci Vás kvalitně odměníme měsíční mzdou s bonusy
  • máte u nás spoustu příležitostí pro vzdělávání a kariérní růst
  • dále nabízíme různé firemní benefity
  • stravování přímo na pracovišti
  • a práci na HPP s nástupem možným ihned!