Volné pracovní místo  Mistr ve výrobě

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 5-21-199267. Pokud máte zájem pracovat pro stabilní rozvíjející se společnost, pak je naše nabídka určena právě VÁM!<br/>
<br/>Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Mistr.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vedení týmu 40ti zaměstnanců</li>
<li> organizace práce podřízených zaměstnanců</li>
<li> zlepšování výrobního procesu</li>
<li> práce v Excelu a PowerPointu</li>
</ul>

Požadujeme

Pokud se chcete stát součástí týmu, budou se Vám hodit tyto znalosti a dovednosti :<br/>
<ul>
<li> technické vzdělání (ideálně VŠ v dopravním směru)</li>
<li> praxe v oboru v oboru výhodou</li>
<li> ochota pracovat na směny</li>
<li> čtení výkresové dokumentace</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy</li>
<li> prostor pro profesní růst!</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.