Nabídka práce ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Volné pracovní místo  Mistr výrobní linky (m/ž) MZDA až 50 000 Kč + NÁSTUPNÍ BONUS 100 000 Kč!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Máte zkušenosti s vedením lidí, nemáte rádi jednotvárnou práci a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?
  • Vedení menší skupiny lidí
  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu, včetně kvality výrobků
  • Zavádění a dodržování nápravných opatření
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na pracovišti
  • Odborné školení podřízených
  • Práce s docházkovým systémem

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Znalost nástrojů řízení (5S, SMED, KAIZEN,…) výhodou
  • Přirozená autorita, spolehlivost, samostatnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Ochota pracovat na směny
  • Strukturovaný životopis

Nabízíme

  • Mzda až 50 000 Kč dle zkušeností a praxe
  • NÁBOROVÝ BONUS 100 000 Kč
  • Zajímavou práci v čistém prostředí stabilní zahraniční společnosti
  • Možnost využití nejmodernějších technologií
  • Příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
  • Příplatek za odpolední směny a navýšený příplatek za noční směny
  • 13. mzdu
  • Dotované závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • Příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč / měsíčně
  • Příplatek na dojíždění ve výši až 1500 Kč / měsíčně
  • Penzijní připojištění
  • Interní systém benefitů formou cafeterie
  • A mnoho dalších benefitů…
  • DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ na pozici

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka - o nás

• Mezinárodní společnost Manuvia vznikla v roce 1998.

• Pro každého z vás najdeme práci přesně na míru dle vašich představ a požadavků.

• Naše nabídka pracovních míst je rozmanitá, a proto máme v současnosti tisíce spokojených zaměstnanců napříč Evropou.

• Působíme v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Srbsku a v Německu.

• Více se o nás dozvíte na www.manuvia.cz.

číst dále

Dostanete peníze navíc

Nabízíme práci pro každého

Poskytujeme bezplatné služby

Zanecháte nám kontakt

My Vám odpovíme do 24 hodin

Setkáme se na pobočce

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Mistr výrobní linky (m/ž) MZDA až 50 000 Kč + NÁSTUPNÍ BONUS 100 000 Kč!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Sochová z Manuvia, a. s., organizační složka

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mistr výrobní linky (m/ž) MZDA až 50 000 Kč + NÁSTUPNÍ BONUS 100 000 Kč!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.