Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Výroba a průmysl
Pozice:
Mistr ve výrobě
Lokalita:
Kladno
Může se Vám hodit:
Mistr ve výrobě Kladno

Volné pracovní místo Mistr výroby okres Kladno

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Kladno
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské

Společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí vypsala výběrové řízení na níže uvedenou pracovní pozici. Hledáte uplatnění v prosperující firmě s dlouholetou tradicí? Cítíte se na to mít zodpovědnost a vést tým lidí? Potom čtěte dál!

Náplň práce:

  • Spolupráce při rozvoji technologie
  • Plánování kapacit úseku – kontrola evidence docházky a výrobních hodin
  • Sledování zakázek ve výrobním procesu
  • Organizace pracoviště – zajištění materiálu a pracovníků na pracovišti
  • Spolupráce při organizaci údržby zásobování apod.
  • Spolupráce s dalšími úseky společnosti
  • Spolupráce s pracovníky nadnárodní skupiny

Požadujeme:

  • Min SŠ technický směr
  • Velmi dobrá orientace v technických výkresech a dokumentaci
  • Znalost NJ výhodou
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost motivovat tým k dosažení plánovaných cílů
  • Velmi dobrá komunikace
  • Manuální zručnost (schopnost praktické technické činnosti)

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení + prémie
  • smlouva na HPP
  • benefity v podobě dovolené stravenek školení kariérní růst
  • nástup možný ihned
  • lokalita pracoviště okres Kladno

V případě zájmu o danou pozici nám zašlete svůj životopis.