Volné pracovní místo  Mistr výroby - Ostravsko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • koordinace přiděleného projektu ve výrobě s ohledem na kvalitu a stanovený čas
  • nastavení technologických postupů výroby (sestavení svařence)
  • objednávka a realizace kontrolních zkoušek
  • vedení cca 25-35 zaměstnanců (svářecí zámečníci apod.)

Požadujeme:
  • SOUŠŠ vzdělání strojní
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost čtení a orientace v technické dokumentaci
  • praxe ve svařování (rovnání) plamenem podmínkou
  • praxe na pozici zámečníka výhodou
  • velmi dobré organizační schopnosti (schopnost organizace práce)
  • praxe v řízení zaměstnanců a jejich organizace práce
  • znalost práce na PC (MS Office - Excel Word AutoCAD Outlook)
  • znalost AJ výhodou
  • schopnost práce ve směnném provozu (ranní odpolední)

Nabízíme:
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • nadprůměrné platové podmínky dle zkušeností a praxe
  • dlouhodobé pracovní uplatnění
  • 5 týdnů dovolené občerstvení na pracovišti
  • další vzdělávání
  • pracoviště: Ostravsko
  • nástup: dle domluvy

Zaujala Vás pracovní pozice? Splňujete inzerované požadavky s dostatečnou praxí? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".