Volné pracovní místo  MISTR VÝROBY - ref. č. S 281

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, výrobí společnost sídlící na Kyjovsku, hledáme uchazeče/uchazečky na pozici Mistr/Mistrová.

Náplň práce:
  • plánování a řízení výroby (vedení kolektivu ve výrobě cca 30 lidí)
  • zodpovědnost za plnění výrob.plánu, za kvalitu výrobku a procesu
  • spolupráce s odd. kvality, logistiky, údržby
  • proškolení a zodpovědnost za dodržování BOZP a PO
  • implementace nápravných opatření, zajištění dobré organizace pracoviště,reporting, další administrativní práce spojené s výrobními procesy a vedení týmu
  • znalost ISO výhodou.

Požadujeme

  • ÚSO nejlépe technického směru
  • min. 2 roky praxe na podobné pozici
  • zkušenosti s vedením kolektivu ve výrobní firmě
  • praktické znalosti týmové práce
  • znalost systému výrobního procesu (pracovní postupy, kusovníky výrobku)
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • schopnost týmové i samostatné práce, odpovědnost, flexibilita, spolehlivost, iniciativa, pečlivost
  • dobré komunikační dovednosti a organizační talent, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci ve stabilní zahraniční společnosti

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.