Volné pracovní místo  MISTR VÝROBY, strojírenství

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho významného klienta, tradiční výrobní společnost se sídlem na Táborsku hledáme vhodného uchazeče na pozici Mistr výroby.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> koordinace procesů výroby ve strojírenském závodě</li>
<li> dohled nad kvalitou a plynulostí výroby</li>
<li> spolupráce s odděleními při řešení reklamací</li>
<li> spolupráce při náboru nových zaměstnanců do svěřeného úseku</li>
<li> návrhy na optimalizaci výroby</li>
<li> vedení a motivace podřízených</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SOU/SŠ technického zaměření</li>
<li> praxe na pozici mistra nebo vedoucího směny ve výrobní společnosti, ideálně strojírenství (zámečník, soustružník, frézař)</li>
<li> zkušenost s vedením podřízených</li>
<li> přirozená autorita</li>
<li> bydliště v regionu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé platové ohodnocení 20 000 - 25 000Kč/měsíc dle praxe a zkušeností</li>
<li> měsíční prémiová složka mzdy</li>
<li> práce na jednu směnu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> závodní stravování</li>
</ul>