Volné pracovní místo  Mistr výroby

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Pro našeho klienta, stabilní společnost s dlouholetou historií, jejíž produkty jsou používány na celém světě, hledáme vhodné kandidáty na pozici

MISTR VÝROBY

Náplň práce:
  • řízení a organicace práce ve dvousměnném výrobním provozu
  • organizování činnosti cca 50 pracovníků výroby
  • dohled nad dodržováním pracovní kázně, technologických postupů atd.
  • zajištění, aby úkoly byly plněny v požadovaném termínu a kvalitě

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • alespoň 3 roky praxe na podobné pozici
  • zkušenosti s plánováním materiálu, výroby, organizací práce a vedením lidí
  • zkušenosti se zaváděním oderních výrobních metod (štíhlá výroba, 5S) velkou výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • logické a analytické myšlení
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • rozhodnost

Nabízíme

  • Práci pro úspěšnou stabilní firmu
  • Zajímavou práci s možností seberealizace
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: vÍTKOV

Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".