Volné pracovní místo  MISTR VÝROBY

Lokalita Zlín a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Již 25 let vyrábíme modulární systémy, které vyvážíme zejména do zahraničí. Zakázek máme stále dost a proto potřebuje do týmu nového parťáka na pozici MISTRA VÝROBY.

Co budete dělat?

  • Koordinujete a zajišťujete plynulý tok výroby
  • dbáte o plnění denního výrobního plánu v požadované kvalitě
  • dohlížíte nad dodržováním technologických a výrobních postupů
  • zajišťujete suport pro dělníky
  • koordinace dělníků ve výrobě (25 lidí)
  • střídáte se ve dvousměnném provozu

Požadujeme

Co byste měl umět?

  • SŠ/SOÚ technického směru či praxe ve stavebnictví
  • Praxe ve výrobní společnosti min. 2 roky na obdobné pozici
  • Očekáváme pro-aktivní přístup s cílem neustále zlepšovat procesy, operativní jednání a otevřenost při řešení změn
  • Velmi dobré organizační schopnosti a schopnost vést tým lidí
  • Přirozená autorita a zároveň týmový kolega
  • Samostatnost, odpovědnost a flexibilita

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Nástupní plat od 35 000 Kč + 13.plat
  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • Pracovní oděv, obuv a ochranné pomůcky
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nové, moderní výrobní prostory a zázemí

Jiná sdělení

Pokud Vás tato nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět.