Volné pracovní místo  MISTR VÝROBY

Lokalita Zlín a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Cítíte se jako skutečný leader? Máte zkušenost s vedením většího týmu lidí? Navíc jste technicky orientovaný a vyznáte se v řízení kvality a EHS ve výrobní společnosti? Říkáte, že ano?

Pak pro Vás máme skvělou pozici MISTRA VÝROBY, kde se budete moci realizovat a získat nové zkušenosti!

Jaká bude Vaše hlavní náplň práce?
  • organizace práce přímých pracovníků výroby, příprava podkladů pro mzdy, hodnocení pracovníků
  • odpovědnost za organizaci výroby a plnění výrobního plánu
  • zodpovědnost za dodržování výrobních postupů, technologických norem a BOZP
  • spolupráce na budování a udržování systému řízení jakosti
  • podílení se na tvorbě časových norem
  • reporting dat za svěřený úsek

Požadujeme

Co byste měl/a splňovat na této pozici?
  • vzdělání SOU/SŠ
praxi na stejné nebo podobné pozici alespoň 5 let
  • ochotu pracovat ve 2směnném provozu
  • zkušenost s vedením týmu (cca 30 lidí)
  • technický přehled a orientace ve výrobních postupech
  • praktická zkušenost s nástroji trvalého zlepšování - KAIZEN, Lean (JIT, 5S, TFM apod.) podmínkou
  • orientace v řízení kvality a EHS ve výrobní společnosti
  • zkušenosti v automotive výhodou
  • anglický jazyk výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

Co za dobře odvedenou práci nabízíme?
  • měsíční mzdu 40tis
  • práci na zajímavých projektech
  • stabilní zaměstnání
  • příjemné a dynamické pracovní prostředí nadnárodní společnosti
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • roční finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, pravidelná valorizace mzdy, bonusy za odpracované roky
  • příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • jazyková výuka na pracovišti aj.
  • možnost osobního i profesního rozvoje

Jiná sdělení

Jestli Vás tato pracovní pozice zaujala, pošlete mi, prosím, svůj životopis a já se Vám ráda ozvu.