Volné pracovní místo  Mistr výroby

Lokalita Liberec a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 35 000–37 000 Kč / měsíc

Pro větší výrobní závod, dodavatele automotive Tier 1, hledáme do 3 směnného provozu kandidáty na pozici mistra výroby.

Co bude Vaším úkolem?

Vedení a kvalifikace pracovníků na směně
Sledování kvality a množství výroby, plánování - výroba hliníkových profilů
Organizace údržby a oprav strojů a zařízení, řešení problémů na výrobních linkách a u výrobních procesů
Neustálé zlepšování výrobních procesů z hlediska kvality, nákladů a spolehlivost dodávek
Zodpovědnost za včasné dodání hotových výrobků
Provádění opatření zajišťujících pořádek a čistotu, bezpečnost práce a ochranu životního prostředí
Snižování nákladů na scrap, aktualizace pracovních dokumentů a návodek, sledování a administrace docházky

Požadujeme

Praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě /automotive výhodou
Znalosti lisování, frézování, CNC strojů velkou výhodou
Znalost práce na PC, SAP výhodou
Schopnost samostatné práce, řešení problémů a rozhodování, flexibilita, orientace na interního zákazníka, aktivní přístup, komunikativnost, týmovost, ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • 5 týdnů placené dovolené
  • dotované závodní stravování
  • závodní lékař, zdravotní preventivní program
  • vzdělávací program, jazykové vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
  • sportovní a kulturní akce
  • masáže částečně hrazené zaměstnavatelem v prostorách závodu
  • karta Sodexo Active Pass částečně hrazená zaměstnavatelem