Volné pracovní místo  Mistr výroby

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti, která v současné době hledá vhodného kandidáta na pozici <br/>
<br/>Mistr výroby <br/>
<br/>Pracovná náplň:<br/>
<ul>
<li>Samostatné vedení výrobního úseku</li>
<li>Vedení a motivace týmu podřízených</li>
<li>Zodpovědnost za výsledky výroby</li>
<li>Implementace nových principů do výroby</li>
<li>Úzká spolupráce s oddělením kvality, technologie atd.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ/VŠ - technického směru</li>
<li>Zkušenosti na obdobné pozici podmínkou</li>
<li>Praxe ve vedení většího týmu</li>
<li>Znalost Lean Manufacturing, Kaizen, 5S atd. </li>
<li>Středně pokročilá znalost AJ</li>
<li>Schopnost pracovat pod tlakem</li>
<li>Flexibilita, samostatnost,touha profesně růst</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí. Možnost práce v úspěšném dynamickém týmu.