Volné pracovní místo  MISTR

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Ref. č.: 5-30-213247. Hledáme mistra do strojírenství!!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> vedení a koordinace týmu pracovníků </li>
<li> plánování výrobních kapacit </li>
<li> aktivní řešení případných problémů ve výrobě </li>
<li> pravidelný reporting </li>
<li> dohled nad dodržováním BOZP</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SOŠ, SOU strojní</li>
<li> Znalost čtení výkresové dokumentace</li>
<li> Praxe v řízení lidí</li>
<li> Řidičský průkaz sk. B</li>
<li> Znalost práce na PC</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> prémie</li>
<li> práce na jednu směnu</li>
<li> závodní stravování (dotované zaměstnavatelem: 23Kč za hlavní jídlo)</li>
<li> příspěvek na penz./živ. připojištění</li>
<li> vzdělávací kurzy a školení, přísp. na vzdělání</li>
</ul>