Volné pracovní místo  MISTR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu pracovníka na pozici: mistr obrobny

Náplň práce
Spolupráce při rozvoji technologie
Plánování kapacit úseku
Sledování zakázek ve výrobním procesu
Organizace pracoviště
Spolupráce při organizaci údržby zásobování apod.
Spolupráce s dalšími úseky společnosti
Spolupráce s pracovníky nadnárodní skupiny

Požadujeme
Min SŠ technický směr
Velmi dobrá orientace v technických výkresech a dokumentaci
Znalost procesů obrábění kovů či dřeva výhodou
Dobrá znalost AJ výhodou
Velmi dobré manažerské schopnosti
Odolnost vůči stresu
Schopnost motivovat tým k dosažení plánovaných cílů
Velmi dobrá komunikace
Orientace v technických výkresech
Manuální zručnost (schopnost praktické technické činnosti)

Nabízíme:
o Práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
o Odpovídající platové podmínky a roční bonusy
o Možnost dalšího odborného růstu (odborná školení) a získávání zkušeností při spolupráci s partnery v mezinárodní skupině (jazykové i technické)
o benefity (5 týdnů dovolené dotované stravování příspěvek na penzijní připojištění)