Volné pracovní místo  Montážní a servisní pracovník PRAHA

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 28 000–50 000 Kč / měsíc

Jsme výrobně obchodní společnost, kde se lidé opravdu nenudí a jsme otevřeni novým nápadům, protože se chceme stále zdokonalovat.
Zabýváme se konstrukcí, výrobou, montáží a servisem automatických a motorických dveřních systémů pro soukromé i komerční objekty. Naše řešení dodáváme klientům v ČR.

Vidět jsme všude tam, kde se před Vámi automaticky otevřou dveře (lékárny, nemocnice, letiště, obchody, benzínky aj.)

Náplň práce:
  • montáž, instalace a servis automatických / karuselových dveřních systémů
  • příprava materiálu pro montáž
  • uvedení do provozu, zkouška funkčnosti zařízení
  • zpracování potřebných podkladů o provedené montáži/servisu
  • práce v různých objektech

Jste-li týmový hráč, máte organizační schopnosti, k tomu máte technického ducha, potom hledáme právě Vás!

Požadujeme

  • chuť do práce a podílet se na dokončení úspěšné realizace
  • výhodou SOU/SŠ technického směru
  • výhodou praxe v oblasti montáže automatických, karuselových dveří, posuvných bran nebo automatických rolet
  • osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • být zapálený učit se novým věcem
  • ochotu cestovat
  • aktivního řidiče s Ř, sk. B
-* zručnost, preciznost, spolehlivost

Nabízíme

  • hrubou mzdu celkově po zkušební sobě a zaškolení od 34.000 Kč - vyšší mzda po zapracování a podaném výkonu
  • mzda se skládá z: měsíční sazby, osobního ohodnocení, plnění cílů, příplatků za přesčasy
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • stabilní práci, kde je vidět výsledek
  • profesionální a odborný růst, zaškolení v rámci odbornosti
  • zajímavé mzdové podmínky v závislosti na výkonu
  • 25 dní dovolené
  • smlouvu na dobu určitou, s očekávaným prodloužením na dobu neurčitou
  • v neposlední řadě radost z dobře odvedené práce

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj profesní životopis odpovědí na tuto inzerci.