Volné pracovní místo  MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - ELEKTROVÝROBA- Havířovsko

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 4-21-203614. Hledáme šikovné lidi pro drobnou a pečlivou práci v elektrotechnice. Práce je dlouhodobá, stálá, fyzicky nenáročná a čistá. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> osazování elektrosoučástek</li>
<li> montáž elektronických systemů</li>
<li> práce s jednoduchými pracovními nástroji</li>
<li> obsluha jednoduchých měřících přístrojů</li>
<li> kontrola a testování </li>
</ul>
<ul>
<li> třísměnný provoz</li>
</ul>
<ul>
<li> pracoviště: Havířovsko</li>
</ul>
<br/>Nástup : IHNED

Požadujeme

<ul>
<li> SOU/SŠ vzdělání (elektro obor velkou výhodou)</li>
<li> praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou</li>
<li> manuální zručnost, cit v rukou, výborný zrak</li>
<li> zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> nadstandardní příplatky</li>
<li> měsíční bonusy dle výkonu</li>