Volné pracovní místo  MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - Nošovice (18 500 - 21 000 Kč/ měsíc)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 4-21-201116. Máte pracovní zkušenosti z výrobní a montážní linky a nebojíte se fyzicky náročné práce?<br/>
<br/>Pak hledáme právě Vás! <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> obsluha montážních linek (automobilový průmysl)</li>
<li> vrtání, broušení, práce s nářadím aj.</li>
<li> výstupní kontrola své práce</li>
</ul>
<br/>Pracoviště: Nošovice <br/>
<br/>Nástup: IHNED - na přelomu dubna a května 2016

Požadujeme

<ul>
<li> náročnost práce vyžaduje dřívější praxi a znalosti z výroby a montážních linek - ideálně v automobilovém průmyslu</li>
<li> schopnost a ochota dojíždět a pracovat na třísměnný provoz</li>
<li> dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost jsou nutností - jde o fyzicky náročnější práci</li>
<li> práce s nářadím znamená větší zátěž na ruce a prsty</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> výkonnostní odměny </li>
<li> půlroční odměny ve výši 50% platu </li>
<li> odměny za plnění výrobního plánu 2x ročně do výše 50 % platu</li>
<li> každoroční navýšení mezd</li>
<li> navyšování počtu dní dovolené po odpracovaném roce</li>
</ul>
<br/>Po 3 měsících možnost přestupu od agentury do kmenového stavu firmy