Volné pracovní místo  MONTÁŽNÍ DĚLNÍK PRO SPECIÁLNÍ PROJEKTY

Lokalita Liberec a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, který je výrobce technologických zařízení pro polovodičový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici:MONTÁŽNÍ DĚLNÍK PRO SPECIÁLNÍ PROJEKTY .

Náplň práce:
  • budeš působit v týmu realizující zakázkovou výrobu zařízení určeného pro zahraniční trhy
  • Tvým úkolem bude příprava, montáž komponentů a zapojení dle dokumentace
  • dále také montáž výrobků podle aktuálních pracovního postupů, montážní a výkresové dokumentace, podle pokynů nadřízeného a podle priorit montáže
  • součástí je i elektronická evidence operací, evidence postupu montáže v průvodní dokumentaci
  • nutná je též průběžná sebekontrola a průběžná kontrola kvality podle montážní dokumentace a podle kontrolních protokolů
  • budeš spolupracovat při stanovení nápravného opatření v rámci reklamace, neshody

Požadujeme

  • vyučen v technickém oboru – výhoda
  • co má zkušenost s montáží – podmínka
  • dorozumíš se anglickým jazykem na úrovni alespoň A2
  • máš ŘP skup. B
  • pokud jsi pozitivní člověk, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní (ochota při dokončování zakázky jít na přesčas někdy i během projektu), pak máš skoro vyhráno…
  • po zaučení jsi schopen samostatně a logicky uvažovat
  • jestli prostě umíš zapojit „selský rozum“, chceme se s Tebou vidět…

Nabízíme

  • individuální přístup
  • práci v mladém kolektivu
  • jednosměnný provoz (PO – PÁ denní směny)
  • rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
  • spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
  • zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, firemní akce, rodinné benefity)

Místo pracoviště:
Liberec

Termín nástupu:
Ihned/dle dohody