Volné pracovní místo  Montážní dělník – Staré město u Uherského Hradiště od 30 000Kč/měs.

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Pro našeho významného klienta, který je spolehlivým dodavatelem modulárních staveb jako jsou obytné kontejnery, stavební buňky a skladové kontejnery dodávají také kompletní modulární stavby firemních či školských zařízení, hledáme zaměstnance na pozici Montážní dělník.
Náplň práce:
  • Práce v montážních halách.
  • Montáže modulárních staveb.
  • Není potřeba velká praxe, zaškolení je na místě od zkušených kolegů.
  • Práce v 2směnném provozu – 6:00-14:00 a 14:00-22:00

Požadujeme

  • Spolehlivé a fér jednání.
  • Zodpovědnost, pozitivní přístup.
  • Vzdělání technického směru (Není podmínkou).
  • Manuální zručnost. (Praxe s ručním nářadím, pilou, bruskou...)
  • Čistý TR.
  • Nástup nejlépe ihned.

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci.
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr.
  • Mzda po zaškolení až 40 000Kč – dle zkušeností.
  • Možnost profesního růstu. (Posun na pozici předák, mistr
  • Přátelské jednání.
  • Zaškolení od zkušených kolegů.
  • Příspěvek a dopravu ve výši 3 000Kč měsíčně.
  • Příspěvky za odpracovanou dobu již od 1.roku ve společnosti.
  • Příspěvek na stravování ve výši 75 Kč/den.
  • Zvýhodněné telefonování pro celou rodinu.
  • Příspěvek při svatbě zaměstnance a narození dítěte.
  • Možnost příspěvků na penzijní/životní pojištění

Jiná sdělení

V případě zájmu posílejte své CV.