Volné pracovní místo  Montážní dělník, VČETNĚ UBYTOVÁNÍ,DOPRAVA ZDARMA,Praha

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–36 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného zákazníka výroby stavebních strojů hledáme zaměstnance na pozici:

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK / OPERÁTOR VÝROBY

Svozy do zaměstnání na všechny směny zajištěny ZDARMA přímo před výrobu z lokalit: Praha-Modřany (cca 50 minut), Sedlčany (cca 45 minut), Příbram, Dubeneč, Obořiště, Mníšek p. B., Nová Ves, Voznice, Hořovice, Jince, Nový Knín, Stará Huť)

Náplň práce:

montáž malých bagrů a nakladačů
jedná se o jednoduché manuální práce na lince
práce ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední) 7,75 hodin / 5 dní týdnu, výjimečně 3směnný provoz

Požadujeme

manuální zručnost
dochvilnost, spolehlivost

Nabízíme

PRŮMĚRNÝ VÝDĚLEK 28.000 - 36.000 KČ / MĚSÍC ,VČETNĚ UBYTOVÁNÍ
příplatek za odpolední směnu ve výši 6 Kč/hod
příplatek za noční směnu ve výši 20% z průměrné mzdy
další prémie a motivační bonusy dle kvality práce a výkonu
nadstandardní dovolenou 25 dnů
MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ
ZAJIŠTĚNÁ DOPRAVA DO PRÁCE
dotované závodní stravování nebo STRAVENKY ve výši 55 Kč
zajištěný pitný režim v celém závodu
práce je v moderním a čistém prostředí
možnost zajištění jeřábnických a vazačských zkoušek
dlouhodobé a stabilní zaměstnání
vstřícný osobní přístup ke každému našemu zaměstnanci

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování.