Volné pracovní místo  Montážní dělník včetně UBYTOVÁNÍ Dobříš

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–38 000 Kč / měsíc

Hledáme zaměstnance na pozici: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK / OPERÁTOR VÝROBY

Doprava do zaměstnání na všechny směny přímo před výrobu z lokalit: Praha Smíchovské nádraží cca 30 minut, Praha Modřany cca 50 minut.

Místo výkonu práce : Dobříš

Náplň práce:
montáž malých bagrů a nakladačů
jedná se o jednoduché manuální práce na lince
práce ve 3 směnném provozu
po - pá (ranní 6-14, odpolední 14 -22, noční 22-6) 5 dní v týdnu

Požadujeme

manuální zručnost
dochvilnost, spolehlivost

Nabízíme

PRŮMĚRNÝ VÝDĚLEK 30.000 - 38.000 KČ / MĚSÍC VČETNĚ UBYTOVÁNÍ
příplatek za odpolední směnu ve výši 6 Kč/hod
příplatek za noční směnu ve výši 20% z průměrné mzdy
další prémie a motivační bonusy dle kvality práce a výkonu
nadstandardní dovolenou 25 dnů
MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ
ZAJIŠTĚNÁ DOPRAVA DO PRÁCE
dotované závodní stravování nebo STRAVENKY ve výši 70 Kč
zajištěný pitný režim v celém závodu
práce je v moderním a čistém prostředí
možnost zajištění jeřábnických a vazačských zkoušek
dlouhodobé a stabilní zaměstnání
vstřícný osobní přístup ke každému našemu zaměstnanci

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.