Volné pracovní místo  Montážní dělník ve strojírenství

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

Jsme silná společnost s mezinárodním zázemím, využívající mnoholetých zkušeností na českém trhu personálního leasingu. Máme zkušenosti se zajišťováním pracovníků a celkových personálních řešení pro významné klienty v celé České Republice.

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou společnost zabývající se výrobou převodovek v Brně, hledáme operátory do výroby za velmi zajímavých finančních podmínek.

Náplň práce
  • montovat velké převodovky do vlaků a tramvají podle výkresů a návodek
  • před samotnou montáží díly vyprat a odmastit ve speciálních zařízeních, na které vás zaučíme
  • manipulovat s převodovkami pomocí jeřábu (zaučíme), popř. ručně vedeného vozíku
  • průběžně vyplňovat průvodní dokumentaci
  • občas si něco dopočítat nebo změřit (jakou použít podložku, nebo určit z výkresu, které ložisko vybrat apod).

Požadujeme

Základní vzdělání (zaučíme vás)
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
Zkušenost ve strojírenství
Možnost přesčasů
Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)
Práce ve třísměnném provozu

Nabízíme

Výhodné platové podmínky - cca 27 500 Kč hrubého základ
Příplatek za směnnost a rizikové pracoviště cca 3000 Kč
Příspěvek na penzijní připojištění 1500 Kč
5 týdnů dovolené
80 ,-Kč stravenka za odpracovaný den
Roční finanční bonus, který není vázán na výsledky firmy

CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ cca 24 000 Kč ČISTÉHO KAŽDÝ MĚSÍ