Volné pracovní místo  MONTÁŽNÍ OPERÁTOR/KA - 15-17.000 KČ - KARVINÁ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro jízdní kola, hledáme kandidátky na pozici MONTÁŽNÍ OPERÁTOR/KA.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • montáž komponentů pro jízdní kola a rybářské pruty
  • práce na lince, kompletace a finalizace výrobků

POŽADUJEME:
  • věk min. 18 let
  • SŠ s maturitou
  • zkušenost s prací na montážní lince
  • manuální zručnost, dobrou motoriku rukou, rychlost
  • dobrý zdravotní stav
  • časovou flexibilitu a ochotu pracovat
  • čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME:
  • HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • dobré finanční ohodnocení – mzda 12.400 + 1.500 Kč bonus za docházku + příplatky dle zákona, další bonusy
  • průměrná mzda 15.000 – 17.000 Kč měsíčně
  • Zaměstnanecké výhody (možnost využití obědů za 1 Kč, v případě noční a víkendu 50 Kč stravenka)
  • práce v 7.5 hod. směnách ranní/noční, PO-PÁ
  • možnost práce i o víkendu

Místo výkonu práce: Karviná – Staré Město

KONTAKT:
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis, do předmětu uvádějte přesný název pozice!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.