Volné pracovní místo  MONTÉR – MECHANICKÁ STROJNÍ MONTÁŽ

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Brno-venkov
Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody
Směny: dvousměnný provoz, pondělí až pátek

Mezinárodní společnost, dodavatel systémů a řešení pro výrobu nástrojů, hledá do svého týmu zaměstnance na pozici MONTÉR – MECHANICKÁ STROJNÍ MONTÁŽ.

Co bude náplní práce?

jedná o přesnou montážní práci ve výrobní společnosti zahýbající se zakázkovou výrobou
na základě technické dokumentace budete provádět montáž mechanických částí strojů
budete pracovat s přesnými měřidly, vyhodnocovat výsledky a odstraňovat odchylky
budete provádět brousící zkoušky
budete se aktivně podílet na odstraňování zjištěných nedostatků a přijímání opatření k zajištění nápravy
budete provádět mechanické operace ve všech fázích výrobního procesu
budete se podílet na testování a oživování strojů

Co byste ještě měli vědět?

Nejedná se o pásovou výrobu – každý sestavený stroj je originál, a proto se určitě nudit nebudete. Jedná se o práci v celoročně krytém a klimatizovaném, pěkném prostředí s občerstvením a jídelnou. K dispozici budete mít nejmodernější nástroje a měřidla.

Požadujeme

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

má ukončené SOŠ/SŠ/VŠ vzdělání strojírenského oboru
má praxi ve strojírenské výrobě, ideálně v montáži obráběcích strojů
orientuje se v technické dokumentaci
zná strojírenské výrobní postupy a metody (např. lícování, škrabání) včetně kontrolních
umí pracovat s přesnými měřidly, zná základy teorie řezných nástrojů
umí pracovat s PC
má technické myšlení a je manuálně zručný

Nabízíme

Co Vás čeká, když uspějete?

zajímavá a perspektivní mzda, bonusy a prémie, 13. mzda, od podzimu 2017 příspěvek na dojíždění, příplatky nad rámec zákoníku práce, příspěvek na stravování
moderní a čisté pracovní prostředí a pracovní technologie
týden dovolené navíc
dobrá dopravní dostupnost – zastávka přímo u firmy