Volné pracovní místo  MONTÉR CNC strojů na 1 směnu | 13 a 14. mzda

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 38 000–45 000 Kč / měsíc

Práce na 1 směnu, odměny navíc ve 13 a 14. mzdě a zaměstnání nedaleko centra Brna s dobrou dostupností pomocí MHD? No není tohle vysněná práce každého strojaře? Ano! Je to práce snů...a i vy můžete být nyní její součástí! Strojírenská společnost zabývající se montáží a servisem vertikálních a horizontálních CNC soustruhů vlastní výroby, právě do svého týmů hledá MONTÉRA. Tak nepropásněte tuto příležitost a připojte se k nim! Stačí zaslat Váš životopis.

Náplň práce:
  • montáž a servis mechanických částí obráběcích strojů v naší hale nedaleko centra Brna
  • skládání jednotlivých sestav a podsestav vertikálních a horizontálních CNC soustruhů
  • instalace řídícího systému do hotových soustruhů
  • později se zkušení pracovníci dostanou i výjimečně na externí pracoviště při instalaci a servisu strojů u zákazníka (krátkodobé výjezdy - ČR a EU)

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • zkušenosti ve strojírenství s obráběcími stroji na kov nebo zkušenosti s montážními pracemi
  • znalost výkresové dokumentace

Nabízíme

  • práce pouze na 1. směnu
  • 13 a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • stravenky
  • zajištění pracovního oblečení včetně praní a další...

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!