Volné pracovní místo  Montér - dělník ⭐ bez noční směny ⭐ ubytování v bytech ⭐ zálohy ze mzdy

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 200–230 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká

Jste manuálně zručný a chcete pracovat ve stabilním a rozvíjejícím se podniku i v současné době?
Hledáme pracovníky, kteří mají kladný vztah k práci, jsou pečliví a samostatní.

Možnost nástupu dle domluvy.

Protože se společnost zabývá výrobou přepravních prostředků, uděláme Vám při nástupu zdarma průkaz VZV jako benefit.

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Nepožadujeme konkrétní vyučení, ale praxe ve výrobě je výhodou.

Požadujeme pouze:
  • manuální zručnost
  • technické myšlení
  • spolehlivost

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti na HPP.
  • mzda 28 400 Kč + příplatky
  • obědy zdarma (stravování ve firemní restauraci)
  • 25 dní dovolené
  • firemní akce
  • dlouhodobý hlavní pracovní poměr

Po domluvě možnost zajištění firemního ubytování v bytech a rodinných domech a týdenních záloh.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme veškeré otázky.

Pokud nemáte životopis, nevadí, na osobní schůzce s Vámi vyplníme dotazník.

Vhodné pro

Absolventy, uprchlíky z Ukrajiny

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Máte zájem o nabídku Montér - dělník ⭐ bez noční směny ⭐ ubytování v bytech ⭐ zálohy ze mzdy?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jarmila Dvořáková PM z People Facility s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Montér - dělník ⭐ bez noční směny ⭐ ubytování v bytech ⭐ zálohy ze mzdy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.