Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  MONTÉR KABELŮ A SÍTÍ

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

Pro našeho klienta zavedenou obchodní společnost z oblasti telekomunikací, hledáme vhodného kandidáta na pozici MONTÉR KABELŮ A SÍTÍ.

Pracovní náplň
  • montáž a pokládka/instalace plastových kabelovodů (multikanálů) a rozvaděčů.
(multikanál je využíván při budování metropolitních síti, železničních a tramvajových zastávek, místních sítí, páteřních rozvodů budov).
  • práce v objektech i v terénu

Požadujeme
  • zkušenost z montáže kabelů výhodou
  • časová flexibilita
  • týmová spolupráce
  • elektro vzdělání + vyhl. 50 výhodou
  • řidičský průkaz B (skupina C vítaná)
  • pracovní výjezdy po celé České republice

Nabízíme
  • práci ve stabilní společnosti s 30letou historií
  • platové ohodnocení odpovídající zkušenosti uchazeče
  • bonusový systém
  • ubytovnu/stravenkovné/diety
  • firemní vzdělání, kariérní postup
  • využívání tarifů SITEL u vybraných čerpacích stanic
  • slevu na pojištění
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • lokalitu pracoviště – oblastní středisko Zlín, Brno

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás