Volné pracovní místo  MONTÉR /SERVISNÍ TECHNIK zdravotnického zařízení

Firma LIF, a.s.
Vzdělání Vyučení
Hrubá mzda 32 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MONTÉR /SERVISNÍ TECHNIK zdravotnického zařízení
pro dceřinou firmu MZ LIBEREC, a.s.

PRACOVNÍ NÁPLŇ SERVISNÍ TECHNIK
  • Bezpečnostní technické kontroly zdravotnických zařízení
  • Servis a opravy ukončovacích prvků
  • Pracovník kontrolní laboratoře (kvalita vzduchu v potrubí)
  • Budete cestovat po celé ČR, později i do zahraničí
PRACOVNÍ NÁPLŇ MONTÉR
  • Externí montáže ukončovacích prvků, kompresorových a vakuových stanic
  • Montáž, instalace a servis rozvodů medicinálních plynů v nemocnicích
  • Zapojování, uvádění do provozu

Požadujeme

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
  • Výuční list nebo SŠ vzdělání technického zaměření,
  • Uživatelská znalost PC a MS Office
  • Pečlivost, Důslednost, Samostatnost
  • ŘP skupiny B
  • Časová flexibilita a ochota cestovat, popř. nocovat
  • Vyhláška 50/78Sb. - nutná pro Servis BTK

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍME?
  • Práci, která má smysl v prosperující a stabilní české firmě
  • Pružnou pracovní dobu, pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • Kurzy, školení, příspěvek na sport/ kulturu/ volný čas
  • Mzdové ohodnocení od 35.000 Kč / hrubého základ, placené přesčasy, diety

Jiná sdělení

Nástup možný ihned
Místo výkonu práce : celá ČR (základna v Rudníku nebo Liberci – podle bydliště)